fbpx

Biežāk uzdotie jautājumi

Kādas iespējas nometnes laikā saņemt medicīnisko palīdzību?

Drošība ir mūsu nometņu prioritāte, tādēļ ikviens bērns automātiski saņem nelaimes gadījumu apdrošināšanu.
Ja Jūsu bērnam ir nepieciešama ikdienas medikamentu lietošana vai cita medicīniska palīdzība, lūdzu, informējiet mūs un atradīsim labāko veidu, kā to nodrošināt!
Tāpat arī visi nometnes darbinieki ir informēti par pirmās medicīniskās palīdzības sniegšanu, un nepieciešamības gadījumā bērns tiks nogādāts tuvākajā medicīniskās palīdzības saņemšanas punktā.

Vai jāņem līdzi gultas veļa?

Gultas veļu nav nepieciešams ņemt līdzi - tā tiks nodrošināta uz vietas. Taču, ja bērnam ir kāds mīļākais spilvens vai sega, to droši var paņemt līdzi.

Vai var ņemt līdzi našķus?

Mēs neieteiktu bērnam līdzi uz nometni dot papildus našķus. Nometnes laikā bērni saņems pilnvērtīgu, vecumam piemērotu uzturu četras reizes dienā. Pat ja ikdienā bērns pieradis daudz našķoties, ir vērts nometnes laiku izmantot jaunas pieredzes iegūšanai. Īpaši svarīgi tas ir tādēļ, ka bērniem našķi bieži palīdz tikt galā ar emocionālām grūtībām - nometnes mērķis ir palīdzēt viņiem atrast jaunus un veselīgākus emociju regulēšanas veidus.

Vai un kā drīkstēs lietot telefonus?

P-faktora nometnēs tiek ierobežota mobilo telefonu lietošana. Šī noteikuma mērķis ir sniegt bērniem atslodzi no ikdienas tehnoloģiju radītas slodzes un ļaut meklēt jaunus veidus, kā aizpildīt laiku un mazināt stresu. Nometnes laikā telefoni bērniem būs pieejami divreiz dienā - no rīta un vakarā - uz 20 minūtēm. Šis laiks primāri paredzēts, lai sazinātos ar vecākiem un vecāki vienmēr varēs sazvanīt bērnus šajos laikos. Citā laikā telefoni glabāsies pie bērna grupas mentora. Nepieciešamības vai ārkārtas gadījumā gan vecākiem, gan bērniem vienmēr būs iespēja sazināties pa mentora telefonu.
Ja mobilais telefons Jūsu bērnam sagādā īpašas grūtības, uz nometnes laiku iespējams to atstāt mājās pavisam. Tādā gadījumā bērns ar vecākiem varēs sazināties pa nometnes telefonu.

Vai paredzēta vecāku viesošanās diena?

Tā kā nometnes garums ir 7 dienas, tad atsevišķa vecāku diena nav paredzēta - šis ir periods, ko vairums bērnu spēj labi izturēt vieni paši. Vecākiem būs iespēja iepazīties ar bērna nometnes laikā piedzīvoto un izdarīto pēc noslēguma.
Protams, Jūs varat jebkurā brīdī apciemot savu bērnu - tādā gadījumā lūgums pieteikt vizīti grupas mentoram. Taču jāņem vērā, ka bērnu dienas grafiks ir rūpīgi izplānots un piepildīts, tādēļ bez īpašas nepieciešamības nerekomendētu to mainīt.
Ja vēlaties redzēt nometnes norises vietu, Jūs varat atvest bērnu vai aizvest no nometnes.