fbpx

VASARAS NOMETNE ANGLIJĀ PUSAUDŽIEM

👉KAD?
05.08-12.08.2023
👉KAM?
11-16 gadus veciem bērniem ar nakts nometņu pieredzi un angļu valodas zināšanām sarunvalodas līmenī.
👉CIK MAKSĀ?
EUR 1200.00
(Nometnes maksas, avio biļete uz Londonu, transfers uz/no nometnes vietu, dokumentu sagatavošana, atbalsta persona no P-faktora puses)

Apraksts

Pēc rūpīgas starptautisko nometņu atlases esam izvēlējušies savu favorītu, uz kuru vēlamies aizvest Latvijas bērnus – PGL Multi-activity 7 nakšu nometne Anglijā. Šī ir nometne ar 65 gadu👏 pieredzi, augsti kvalificētu personālu, augstākā līmeņa infrastruktūru un nometņu centriem.

Ja Jums ir interese par šo nometni un vēlaties saņemt papildus informāciju, lūdzam rakstīt: info@pfaktors.lv

Video ieskats nometnē

‼️ Drošība un atbalsts ir viena no Pfaktors vērtībām, tādēļ grupai dosies līdzi arī Aiga Gavare, kura būs vienmēr pieejama nepieciešamības gadījumā – emocionāls atbalsts, tulkošana, atbalsts problēmu risināšanā.

Šī NAV valodas nometne, šī ir nometne, kas spēj paaugstināt bērna potenciālu , mudinot izmēģināt jaunas lietas, iepazīties ar jauniem draugiem, pārvarēt bailes un ierobežojošos faktorus lielisku mentoru vadībā. Dzīvojot 7 dienas angliski runājošā vidē, valodas zināšanas un uzlabojumi nekur neizpaliks 😎, taču bērniem būs iespēja nodarboties ar dažādam aktivitātēm, kā piemēram: