fbpx

Nometne meitenēm no 3.līdz 9.jūlijam

Nometnes programmas apraksts

Nometnes programma veidota balstoties trīs sfēru stiprināšanas pieejā – emocionālās, sociālās un personības. Nometnes mērķis ir veicināt dalībniecēs izpratni par savām stiprajām pusēm, stiprināt pašapziņu un pārliecību par sevi, atbalstīt brīvību izpausties.

Papildus ikdienas nodarbībām, dalībnieces savas “ģimenes” ietvaros, īpaši apmācītu mentoru vadītas, reflektēs par dienas laikā notiekošo, savām sajūtām un pārdzīvojumiem. Nometnes norises gaitā dalībnieces pildīs dienasgrāmatas, kas palīidzēs fiksēt nometnes laikā gūtās atziņas un pieredzi, kā arī saturēs uzdevumus, kas palīdzēs atklāt vairāk savu personību

Dienas plāns

Laiks Aktivitāte
08:00
Celšanās
08:15
Rīta rosme: izvēle starp aktīvu skrējienu vai mierīgu vingrošanu
09:15
Rīta aplis: dienas plāns, jaunumi
09:30
Brokastis
10:00 - 10:15
Telefonu laiks, sazvanīšanās ar vecākiem
10:15
Mazās grupas: dienas plānu pārrunāšana
11:15
Dienas aktivitāte: darbs pie dienas uzdevuma
14:15
Pusdienas
14.30 - 16.00
Pārtraukums, brīvais laiks (bez telefona)
16:00
Dienas aktivitāte: vieslektora meistarklase
19:15
Vakariņas
19:30
Vakara aktivitātes, izklaides vai sports
20.45 - 21.00
Telefonu laiks, sazvanīšanās ar vecākiem
21:00
Naksniņas
21:30
Mazās grupas: dienas notikumu pārrunāšana, “naktsrosme”
22:30
Naktsmiers
 • 1.diena

  Iepazīšanās un iekārtošanās, dalīšanās “ģimenēs”. Saliedēšanas uzdevumi un spēles.

 • 2.diena

  Iekšējā miera un ķermeņa vajadzību sajušanas diena. Joga, elpošanas tehnikas, atslābināšanās tehnikas.

 • 3.diena

  Kas es esmu? Psiholoģiskie testi. Manas attiecībām ar savu ķermeni, kā es tajā jūtos, kā kustos, kā komunicēju caur to. Kā es sevi redzu un kā mani redz citi. Pāštēls un veselīga pašuztvere.

 • 4.diena

  Kas es esmu? Ko es gribu? Vajadzību apzināšanās un to paušana. Emocijas kā indikātors, emociju izrādīšana.

 • 5.diena

  Ko es varu? Ko es gribu? Identitāte, drosme būt, pārliecība un kauns.

 • 6.diena

  Vērtības un pašizpausme. Harizma. Kādu “ziņu” par sevi nesu, vai tā sakrīt ar manām vērtībām un vēlmēm. Baltā galdauta svētki.

 • 7.diena

  Nometnes svinīgs noslēgums ar priekšnesumu.

Nometnes komanda

Kristīne Krūze Hermane

Aktrise, režisore, topošā klīniskā psiholoģe

Mēs sastāvam no stāstiem par sevi. Daži no šiem stāstiem mums palīdz sevi izpaust, citi gluži pretēji- ierobežo. Teātris arī sniedz iespēju veidot un izstāstīt savu stāstu. Šajās nodarbībās mēģināsim apvienot teātri un psiholoģiskās zināšanas, lai radītu stāstu, kurš atbrīvo un ļauj uzplaukt.

Laura Redžina

Konsultante, lektore un trenere par apzinātību

Skaidrība par to kas esi, kā jūties un kā harmoniski dzīvot saskaņā ar savu sievišķo dabu. Palīdz izprast savu ķermeni, ciklu un kā uzturēt emocionālu līdzsvaru caur veselīgu ēšanu, vingrojumiem un dzīvesveidu.

Evita Štāla

konsultatīvais psihologs

Šobrīd mums visiem jo īpaši jāatrod veids, kā sevi uzmundrināt un iepriecināt, jo piedzīvojam dažādas pārmaiņas pasaulē, aizliegumus, notikumus, ko nevaram izmainīt vai padarīt par neesošiem, līdz ar to mūsos dzīvo daudz dažādu emociju un pieņēmumu, kam gribas atrast vietu un skaidrojumu. Mēdz teikt, ka bailēm lielas acis, kas bieži vien mums liek kaut kādas lietas sevī un citos redzēt pārspīlētā veidā. Tāpēc nometnē mēģināsim paskatīties uz sevi un pasauli caur dažādām emociju brillēm un pamanīt, kā tas ietekmē to, kā es redzu tajā brīdī pasauli. Kopā paspēlēsimies, ļaujot sev piedzīvot jaunas atklāsmes, kas palīdzētu veidot godīgākas un drošākas attiecības ar sevi un citiem.

Māra Sleja

Modele, TV raidījumu vadītāja, 2 bērnu mamma

Kā orientēties, lai atrastu savu vietu pasaulē, kur ir tik daudz viedokļu kā jābūt un kas reizē ir tik mainīga. Diskutēsim kopā par ķermeņa paštēlu un idejām par skaistumu, ar ko šobrīd ir pārpludināts IG, Tik tok un citi sociālie tīkli, par fake skaistumu un drosmi būt pašam sev.

Līva Veinberga

Jogas pasniedzēja, Urban Yoga studijas īpašniece

Esmu sertificēta jogas pasniedzēja (200 RYT, Yoga Alliance), apguvusi dažādus jogas stilus. Savas jogas skolotājas zināšanas esmu papildinājusi dažādās valstīs: Jaunzēlandē, Velingtonā un Oklendā, Bali, regulāri dodos uz Indiju un Itāliju, kur apgūstu Ashtanga vinyasa jogas metodi. Man patīk eksperimentēt ar dažādām jogas metodēm un elementiem, tādā veidā ļaujoties jogas burvībai visa tās būtībā. Savas zināšanas par cilvēka ķermeni un kustību esmu papildinājusi arī Rīgas Stradiņu Universitātē programmā “Veselības sporta specialists”.

Maira Dzene

Sociāli emocionālo prasmju trenere

Atbalstoša vide ir nepieciešams nosacījums, lai stimulētu spēju un talantu izpaušanos, kā arī pozitīva paštēla veidošanos. Ticība saviem spēkiem un iespēja eksperimentēt, izzinot sevi, savas vajadzības, intereses un robežas, stiprina motivāciju un veido gaišāku skatu uz perspektīvām nākotnē. Uzskatu, ka vide, kas iedvesmo, iedrošina un izaicina ir nepieciešams nosacījums, lai dotu iespēju izpausties labākajam.

Aiga Gavare

Geštaltterapeite

Es ticu, ka līdzsvars ir atslēga uz labām attiecībām. Līdzsvars starp atbalstu, sapratni, pieņemšanu un nelielu, rotaļīgu izaicinājumu. Līdzsvars starp otra viedokļa pieņemšanu un sava viedokļa paušanu. Līdzsvars starp “jā” un “nē”, starp “dodu” un “ņemu”, “es” un “otrs”. Līdzsvars dod brīvību kustībai. Nometnē atbalstīšu bērnus šī līdzsvara meklējumos gan pašiem ar sevi, gan attiecībās ar citiem.

Madara Garklāva

Somatikas un dejas improvizācijas pasniedzēja

Somatikas un dejas improvizācijas pasniedzēja, augstākā izglītība filosofijā, 8 gadu pieredze meditācijā un apzinātībā, pavadot lielāko gada daļu meditācijas centros kā Āzijā, tā Eiropā. Dejas improvizācija ir dzīves mākslas instruments. Tā palīdz nonākt kontaktā ar sevi caur sajūtu un kustību apzināšanos, kā arī palīdz atraisīt radošumu, izejot viņpus paredzamā un rodot drošību nezināmajā.

Iveta Gabaliņa

Praktizējoša fotogrāfe un fotogrāfijas pasniedzēja

Fotogrāfiju pasniedz kopš 2008. gada. Fotogrāfiju apguvusi Andreja Granta studijā, Bornmutas Mākslas institūtā, un Fotogrāfijas maģistratūras programmā Ālto universitātē, Helsinkos. Iveta ir guvusi vairākas balvas starptautiskos fotogrāfijas konkursos - C/O Berlin Talents 2013, Burn Magazine award un CDS Dokumentālās fotogrāfijas balva, kā arī nominācijas pasaules nozīmīgākajos fotokonkursos Sony World Photography award un Leica Oskar Barnack Award. Viņas. darbi tiek regulāri izstādīti kā Latvijā, tā ārvalstīs.

Nometnes cena

€ 575

maksājot pa daļām, pirmā iemaksa EUR 150.00

* vietu skaits ierobežots

Pieteikuma anketa